Maris Järva: Inimene ei ole robot

Maris Järva: Inimene ei ole robot by Eesti Naine: Kristiina Heinmets podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Maris Järva räägib taskuhäälingus emaks olemisest naisena, kelle tööpäev algab kell 5 hommikul. Kuidas jagada ennast pereelu ja sellise töö vahel, mis ei sobitu paljude tavinimeste graafikutesse. “Minu abikaasa ütleb, et ma olen masohist, sest tihti on reede õhtuti toimuvate ürituste jaoks minu jaks otsas, aga soov olla mõnusas seltskonnas on minu jaoks nii oluline. Sama teema on kontsertide, teatrietenduste ja kinoga tööpäeva õhtutel välistatud, see on selle töö hind” kinnitab Maris. “Ma siiani ei tea, mis ma tegin kogu selle vaba ajaga enne last. Emaks saamine distsiplineeris mind väga, sest need vähesed tunnid, mis tekivad emaks olemise kõrvalt on kulda väärt. Ma armastan helivaba hetki kui kodus lihtsalt vaikus, aga koristada meeldib mulle muusika põhjas, kus kahest kõlarist seinad värisevad. Ei pea tundma ennast Tuhkatriinuna, protsessi tuleb nautida, “ naerab Maris. Kuula podcastist Marise erilistest hetkedest raadisaatejuhina ning milline sooloprojekt talle südamesse haava torkas. Kuidas leidis ta tee raadioeetrisse Eesti hinnatuimate meesraadiohäälte kõrvale!

Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib?

Episood 1: Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib?

Kuula:

Kirjeldus:
Ussikeeled kratsivad oma harulist keelt kõige peal – juttu jagub seksist supini välja! Missugused teemad ei keerleks tänapäeval ja eriti praeguses kriisiolukorras kahe ema, naise ja sõnaka ajakirjaniku maailmas? Andra ja Manona lausuvad oma teravate keeltega need ka kuulajate jaoks arusaadavaks. Need naised oskavad ussisõnu!

Tanel Jäppinen. Kas mees võib üldse nutta ja tundeid välja näidata?

Lugu #3 Tanel Jäppinen. Kas mees võib üldse nutta ja tundeid välja näidata?

Kuula:

Kirjeldus:
Saates räägime:
*Töö ja pereelu tasakaal. Kas see on üldse võimalik?
*Kvaliteetaja võtmine endale, paarisuhtele ja lastele.
*Piiride seadmine oma tööle, et täita enda ja paarisuhte tassi.
*Taneli teekond vanemlusmentoriks.
*Kas mees võib üldse nutta? Mehed ja tunnete väljanäitamine.
*Egodevaheline võitlus, kontrolli vajadus suhetes lapsega. Kas seda on vaja?
*Suvine magamapanekurutiin.

Tanel Jäppinen on sertifitseeritud vanemlusmentor, Lapsevanem 2.0 programmi looja ning kahe väikelapse lapse isa. Tanel keskendub just positiivse ja rahumeelse vanemluse toetamisele ning isade kaasamisele laste kasvatamisse.

Taneli tegemistega saad end kursis hoida:

Homepage


https://www.facebook.com/groups/rahumeelnevanemlus/