suhted

167. osa: Paitused saunas – POPKULTURISTID

167. osa: Paitused saunas – POPKULTURISTID Kuula: http://media.blubrry.com/popkulturistid/www.popkulturistid.com/podcast/Popkulturistid_167_paitused_saunas.mp3 Kirjeldus: Miks on Ivo ja Jim hakanud trenni tegema? Miks on Gabrielle Zevini romaan “Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow” tähelepanuväärne? Miks sa meie sünnipäevale tulemata ei saa jätta? 27. septembril 2022 kell 19 Biit Me-s muide. Erikülaline Mihkel Raud! Kuula lisasaadet “Väga maisine!” Patreonist! Lae alla mp3….

Read More

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/9ectqa/101_Aivar_Hallerb5wth.mp3 Kirjeldus: Aivar Haller on mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele. Mentor, nõunik, kõikvõimalike komisjonide liige, ent eelkõige mees, kes süda ōige koha peal. Vestleme maailmatunnetusest ja tema äsja ilmunud raamatust. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

Blondcast – 54 / Unista.. ja ära anna alla!

Blondcast – 54 / Unista.. ja ära anna alla! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1339295695-blondcast-blondcast-54-unista-ja-ara-anna-alla.mp3 Kirjeldus: Selles osas jagab Kati oma teekonda ühe unistuseni, mis on nüüd lõpuks ometi täitumas! Kui kukud, tõuse üles! Kui üks uks sulgub, siis otsi järgmine! Kõige hullem pole läbikukkumine, vaid teadmine, et sa kunagi ei proovinud. Ja mitte kunagi ei ole liiga hilja!

Read More

Blondcast – 53 / Miks ta nii mürgine on?

Blondcast – 53 / Miks ta nii mürgine on? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1335175021-blondcast-blondcast-53-miks-ta-nii-murgine-on.mp3 Kirjeldus: Selles episoodis jätkab Kati eelmises osas tõstatatud teemadel ja toob näiteid võimalikest põhjustest, miks mõni inimene on mürgine. Väga tihti on seal taga lihtsad asjad, aga kas me üldse märkame, kui hoopis ise teistele toksiliselt mõjume..? Mida siis teha?

Read More

Blondcast – 52 / Kus su piirid on..?

Blondcast – 52 / Kus su piirid on..? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1330015636-blondcast-blondcast-52-kus-su-piirid-on.mp3 Kirjeldus: Millised on sinu piirid – lõdvad, ranged või tasakaalus..? Mille jaoks peaks piire üldse seadma ja kuidas see käib? Sellel teemal arutlebki Kati uues Blondcasti episoodis! Jälgi ka Instagramis @blondcastpod

Read More

Blondcast – 52 / Kus su piirid on?

Blondcast – 52 / Kus su piirid on? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1330015636-blondcast-blondcast-52-kus-su-piirid-on2.mp3 Kirjeldus: Millised on sinu piirid – lõdvad, ranged või tasakaalus..? Mille jaoks peaks piire üldse seadma ja kuidas see käib? Sellel teemal arutlebki Kati uues Blondcasti episoodis! Jälgi ka Instagramis @blondcastpod

Read More

166.osa: Orumetsa munad

166.osa: Orumetsa munad Kuula: http://media.blubrry.com/popkulturistid/www.popkulturistid.com/podcast/Popkulturistid_166_orumetsa_munad.mp3 Kirjeldus: Räägime, mida õpetas meile Ozzy Osbourne staarielu, “Stray” kassielu ja Vello Orumets pošeeritud munade kohta. Kuula uut lisasaadet “Väga maisine!” Patreonist! Lae alla mp3. Märkmed: Ozzy Osbourne “Ordinary man”Ozzy Osbourne “Under the graveyard”Detroit Rock CityRazbuten: Kuidas videomängud tunduvad mängukaugeteleStray: kiisueluke, kiisueluke Foto: Seriously Low Carb

Read More

Blondcast – 51 / Kas ma olen introvert?

Blondcast – 51 / Kas ma olen introvert? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1312718854-blondcast-blondcast-51-kas-ma-olen-introvert.mp3 Kirjeldus: Hei ja tere tulemast tagasi! 🙂 Selles osas mõtiskleb Kati, kas ta võib olla hoopis introvert, kuigi on alati teiste jaoks tundunud justkui ekstraversuse õpikunäide.. Kumd oled Sina?

Read More

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/3xu35h/100_1008t398.mp3 Kirjeldus: Sajandas juubelisaates toome teineteisele lilli ning vastame kuulajate küsimustele sada vastust. Meel on sajaga rõõmus, et saate meid sajandandat korda kuulata. Aitäh ja palju õnne meile! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

Üritus nimega elu – POPKULTURISTID

Üritus nimega elu – POPKULTURISTID Kuula: http://media.blubrry.com/popkulturistid/www.popkulturistid.com/podcast/Popkulturistid_165_Uritus_nimega_elu.mp3 Kirjeldus: Popkulturistide peapresident Adele toob teieni eelmise aasta põhisündmuste kokkuvõtte. Juurdleme, kuidas inimesed teavad, mida elus teha. Mõtleme, miks me käime kontsertidel. Jim nägi loori taga Tooli. Kuula uut lisasaadet “Väga maisine!” Patreonist! Lae alla mp3.

Read More