Vaktsiinid

Teadlane kummutab vaktsiini-müüte: mis kontekstist välja kistud ja mis vandenõuteeoria?

Teadlane kummutab vaktsiini-müüte: mis kontekstist välja kistud ja mis vandenõuteeoria? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/970496710-perejakodu-teadlane-kummutab-vaktsiini-muute-mis-kontekstist-valja-kistud-ja-mis-vandenouteeoria.mp3 Kirjeldus: „Vaktsiinid ei nõrgesta immuunsust, vaid vastupidiselt aitavad selle arengule kaasa,“ sõnab Tartu Ülikooli teadur Erik Abner. Söötsime teadurile ette kaheksa suuremat müüti, mida vaktsineerimisvastased argumentidena kasutavad ja palusime selgitada.

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #26

Mina ei taha veel magama jääda #26 Kuula: https://s3.castbox.fm/2e/a0/8e/f1e4354b92bed77d03e9c3b2ac.mp3 Kirjeldus: Mida me arvame vaktsiinidest?Mis teed peaks ühiskond minema?Kui palju me indiviididena usaldame oma heaolu teiste kätesse?Mis vastutus on meil endil?Selle aasta esimene episood. Endal oli väga põnev.

Read More

Mida teeb hirm ja stress meie immuunsüsteemile? Päriselt?

episood 69 – Mida teeb hirm ja stress meie immuunsüsteemile? Päriselt? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/7n9ke7/ep69nostress.mp3 Kirjeldus: Elame ajal, kui stressi jalg on paljudel gaasi peal ja hirmu käik sees. Jube vähe räägitakse sellest, mida selline olukord meiega pikemas perspektiivis teeb. Kasutades puhast teadust, võtan selle teema korra üles, panen välja, ning eks siis kõik ise teavad, mida…

Read More