Veiko Tubin

#103 Armastusest: Peep Saar. Armuga

#103 Armastusest: Peep Saar. Armuga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bqaa6f/103_Peep_Saar9c8h8.mp3 Kirjeldus: Peep Saar on endine pastor, kinnisvaraärimees, pulmaisa, abikaasa, isa ja kõike muud. Vestleme Jumalast, valikutest, suhetest, elust endast. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#102 Arnastusest: Sass Henno. Vihast ja hoitusest

#102 Arnastusest: Sass Henno. Vihast ja hoitusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/xty5rb/102_Sass_Hennobgo2c.mp3 Kirjeldus: Kirjanik Sass Henno on mees, kes oskab elada. Vestleme vägivaldsest lapsepõlvest ja isaks olemisest, uuest raamatust ja ülikooli ajast, õiglusest ja andestamise võimalikkusest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/9ectqa/101_Aivar_Hallerb5wth.mp3 Kirjeldus: Aivar Haller on mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele. Mentor, nõunik, kõikvõimalike komisjonide liige, ent eelkõige mees, kes süda ōige koha peal. Vestleme maailmatunnetusest ja tema äsja ilmunud raamatust. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/3xu35h/100_1008t398.mp3 Kirjeldus: Sajandas juubelisaates toome teineteisele lilli ning vastame kuulajate küsimustele sada vastust. Meel on sajaga rõõmus, et saate meid sajandandat korda kuulata. Aitäh ja palju õnne meile! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#99 Armastusest: Ruudu Rahumaru. Loominguline Rännak

#99 Armastusest: Ruudu Rahumaru. Loominguline Rännak Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/9yewjg/99_Sandra7byha.mp3 Kirjeldus: Ruudu Rahumaru on fotograaf ja kunstnik, kes loob ja võlub läbi kohtumiste, lugude ja tunnetuste. Eksootiline, naiselik ja salapärane. Vestleme loomingust, naiselikkusest ja elust enesest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#98 Armastusest: Avalik salvestus. Epp Kärsin

#98 Armastusest: Avalik salvestus. Epp Kärsin Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/eiuy5p/98_Epp_Ka_rsinamg1k.mp3 Kirjeldus: Avaliku salvestuse kolmas külaline oli Epp Kärsin. Naine, kelle eesmärk on eestlaste teadlikkuse tõstmine seksuaalsuse avastamisel. Vahetu, sügav, naljakas, õpetlik ja oluline vestlus. Soovita kuulamiseks ka teismelisele sõbrale! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#97 Armastusest: Avalik salvestus. Rita Rätsepp

#97 Armastusest: Avalik salvestus. Rita Rätsepp Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/rxcvi6/97_Rita_Ra_tsepp5zpoo.mp3 Kirjeldus: Avaliku salvestuse teine külaline oli Rita Rätsepp. Näitleja ja terapeut. Naine ja inspiratsioon. Vestlesime vaimset tervist fookuses hoides, lapsepõlve meenutades ja mõtiskledes, kuidas omi lapsi paremini kasvatada, et nad saaksid iseendiks kasvada. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#96 Armastusest: Avalik salvestus. Rain Tunger

#96 Armastusest: Avalik salvestus. Rain Tunger Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/kgz55s/96_Rain_Tunger990tp.mp3 Kirjeldus: Kohtusime ühel kevadisel pühapäeval Põhjala tehases publikuga avalikul salvestusel ja püüdsime kinni kolm vestlust. Esimeseks külaliseks Rain Tunger. Vestleme tänasesse kasvamisest, kriisidest, taipamistest, meditatsioonist, muusikast ja suhetest iseenda ning teistega. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#95 Armastusest: Kärt Tomingas. Sinine universum

#95 Armastusest: Kärt Tomingas. Sinine universum Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/nrad9e/95_Ka_rt_Tomingas7dbtp.mp3 Kirjeldus: Kärt Tomingas pole lihtsalt näitleja ja laulja, vaid žanr omaette. Tema loodud muusikat ei saagi kirjeldada – see on justkui Universumist alla sadanud. Nagu see vestlus. Täis momente elamise kunstist. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#94 Armastusest: Maris Pihlap. Ühe hetke jäädvustus

#94 Armastusest: Maris Pihlap. Ühe hetke jäädvustus Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/viqgiz/94_Maris_Pihlap9e5p6.mp3 Kirjeldus: Maris Pihlap on noor muusik, kes üles kasvanud pärimuse sees ja põimib momente sellest oma loomingusse. Kuulatame killukesi hetkeolemisest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More