Veiko Tubin

#106 Armastusest: Aitäh ja head aega

#106 Armastusest: Aitäh ja head aega Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/5ffzzb/106_Aita_h_ja_head_aega6zqf0.mp3 Kirjeldus: Podcast Armastusest ütleb Sulle aitäh ja head aega! See on meie kõige viimane saade, kus võtame ühise teekonna kokku, vaatame tagasi ning läheme edasi. Aitäh, et olite meiega! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#105 Armastusest: Kämamaania 2022 | Armastusest

#105 Armastusest: Kämamaania 2022 | Armastusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/iprxbg/105_Kamamaania78gqb.mp3 Kirjeldus: Elina pakkus, et saate kirjeldusse võiks kirjutada lihtsalt, et mõtetu saade. Aga Veiko kuulas üle ja tegelikult sai päris tore kämamine. Võtame aasta 2022 kokku ning kämame täiega, kuid oleme ka olulised ning tõsised. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#104 Armastusest: Kristjan Puusild. Armastus on piparkoogitainas

#104 Armastusest: Kristjan Puusild. Armastus on piparkoogitainas Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/4nsaia/104_Kristjan_Puusilda5gan.mp3 Kirjeldus: Hingeuurija, filosoof, psühhoterapeut Kristjan Puusild mõtiskleb armastuse üle avades lugusid enda kogemuse läbi ja jälgijana. Vastuse saab ka küsimus, miks armastus on piparkoogi tainas. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#103 Armastusest: Peep Saar. Armuga

#103 Armastusest: Peep Saar. Armuga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bqaa6f/103_Peep_Saar9c8h8.mp3 Kirjeldus: Peep Saar on endine pastor, kinnisvaraärimees, pulmaisa, abikaasa, isa ja kõike muud. Vestleme Jumalast, valikutest, suhetest, elust endast. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#102 Arnastusest: Sass Henno. Vihast ja hoitusest

#102 Arnastusest: Sass Henno. Vihast ja hoitusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/xty5rb/102_Sass_Hennobgo2c.mp3 Kirjeldus: Kirjanik Sass Henno on mees, kes oskab elada. Vestleme vägivaldsest lapsepõlvest ja isaks olemisest, uuest raamatust ja ülikooli ajast, õiglusest ja andestamise võimalikkusest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/9ectqa/101_Aivar_Hallerb5wth.mp3 Kirjeldus: Aivar Haller on mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele. Mentor, nõunik, kõikvõimalike komisjonide liige, ent eelkõige mees, kes süda ōige koha peal. Vestleme maailmatunnetusest ja tema äsja ilmunud raamatust. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest

#100 Armastusest: Sada vastust | Armastusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/3xu35h/100_1008t398.mp3 Kirjeldus: Sajandas juubelisaates toome teineteisele lilli ning vastame kuulajate küsimustele sada vastust. Meel on sajaga rõõmus, et saate meid sajandandat korda kuulata. Aitäh ja palju õnne meile! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#99 Armastusest: Ruudu Rahumaru. Loominguline Rännak

#99 Armastusest: Ruudu Rahumaru. Loominguline Rännak Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/9yewjg/99_Sandra7byha.mp3 Kirjeldus: Ruudu Rahumaru on fotograaf ja kunstnik, kes loob ja võlub läbi kohtumiste, lugude ja tunnetuste. Eksootiline, naiselik ja salapärane. Vestleme loomingust, naiselikkusest ja elust enesest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#98 Armastusest: Avalik salvestus. Epp Kärsin

#98 Armastusest: Avalik salvestus. Epp Kärsin Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/eiuy5p/98_Epp_Ka_rsinamg1k.mp3 Kirjeldus: Avaliku salvestuse kolmas külaline oli Epp Kärsin. Naine, kelle eesmärk on eestlaste teadlikkuse tõstmine seksuaalsuse avastamisel. Vahetu, sügav, naljakas, õpetlik ja oluline vestlus. Soovita kuulamiseks ka teismelisele sõbrale! Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

#97 Armastusest: Avalik salvestus. Rita Rätsepp

#97 Armastusest: Avalik salvestus. Rita Rätsepp Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/rxcvi6/97_Rita_Ra_tsepp5zpoo.mp3 Kirjeldus: Avaliku salvestuse teine külaline oli Rita Rätsepp. Näitleja ja terapeut. Naine ja inspiratsioon. Vestlesime vaimset tervist fookuses hoides, lapsepõlve meenutades ja mõtiskledes, kuidas omi lapsi paremini kasvatada, et nad saaksid iseendiks kasvada. Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More