Stream episode Jaan Kirsipuu: Kangertit tabas üks tagasilöök veel, eks paistab, kaua ta tippspordis üldse jätkab by Jalgrattapalavik podcast

Stream episode Jaan Kirsipuu: Kangertit tabas üks tagasilöök veel, eks paistab, kaua ta tippspordis üldse jätkab by Jalgrattapalavik podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-03-16T12:19:44Z

Podcasti „Jalgrattapalavik“ märtsikuu esimeseks külaliseks on Eesti maanteekoondise peatreener Jaan Kirsipuu, kes toimetab ühtlasi abistavas rollis koduse profitiimi Ampler-Tartu2024 juures.

Teeme hooajale ettevaate.
Räägime päris põhjalikult meie profijalgratturite tegemistest ja võimalikest arengutest, eelkõige käesoleva aasta kontekstis. Mõned on juba päris palju võidu sõitnud, aga näiteks Tanel Kangert pole veel ratast joonele lükanud. Rangluumurruga lõppenud kukkumisele jaanuaris järgnes kuu aega hiljem veel üks tagasilöök ja seetõttu tuleb startidega veel oodata. Eesti meedias kõlab juhtunu esmakordselt.
Paljud meie profid on saanud aasta esimestel kuudel ka koroonaviirusega pihta.

Samuti sõidab välisklubides päris mitmeid Eesti naisjalgrattureid. Peatume ka nende tegemistel ning räägime naiste maanteesõidu jõulisest pealetungist.

Arutleme uute trendide üle. Tiimid on leidnud mooduse, kuidas eraldistartidel sõitjatele appi minna ning väärtuslikke sekundeid võita. Võimalik, et UCI ehk rahvusvaheline jalgratturite liit paneb õige pea sellisele tegevusele piirangud peale. Võtame personaalselt ette Tadej Pogacari, Egan Bernali, Alejandro Valverde, Richie Porte’i, Mark Cavendishi ja nii mõnegi teise mehe, kes hooaja esimeste kuudega ühel või teisel moel silma jäänud. Vestlust suunab Ivar Jurtšenko.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved