Stream “Mängumehed” #29. Itaalia esiliigas vaikselt nokitsev Joonas Riismaa. by Mängumehed

Stream “Mängumehed” #29. Itaalia esiliigas vaikselt nokitsev Joonas Riismaa. by Mängumehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-12T09:47:11Z

*Eesti-Läti liiga.
Rapla ja Pärnu pakkusid tavalise reamängu. Kui palju siis ikkagi sõltub Rapla mäng vendadest Kaldretest? Priit Vene selgitab, miks on korraliku tsentri olemasolu vajalik.
Mis mulje jättis Tallinna Kalevi “raudse” parema käega uus leegionär? Tartul jäi põhiturniiril Rapla alistamata. Kas Wembi on Tartus taset tõstnud? Lipsu numbrid tõusevad, kuid meeskond vajub. Kas Cramo jõuab oma põhiturniiri mängud enne Riia turniiri ära mängida?

*Terminal Oil euroliiga.
Kas Zeniidil jääb kogemustest puudu ja kukutaksegi play-offist välja? Zalgiris on Milaknise puudumisel oma “näo” täielikult kaotanud. Efesi võiduseeria sai läbi, kuid Ataman nutab veel endiselt eelmist hooaega taga. Barcelona näitas taas klassi ja “lämmatas” Milano. Kumb on hetkel kuumem, kas Efes või Barca? Ees on ootamas vägevad veerandfinaalpaarid. Valenciat ja Baskoniat ootavad uuel nädalal taas ees ellujäämismängud.

*VTB ühisliiga.
Cramole võõrsilt väga kõva võit korraliku meeskonna vastu. Sel nädalal ootavad ees Venemaa tippsatsid.

*Eestlased välismaal.
Pöörame pilgud “saapamaale” Itaaliasse, kus ootab meid radari all tegutsev Joonas Riismaa. Likvideerime eelmise nädala eksimused March Madnessi osas. Jürgensi ülikooli tuhkatriinulugu jätkub. Noored Veesaar ja Kuusmaa mängivad vägevalt Euroliiga noorte turniiril. Kas Hamburg läheb järgmisel hooajal koos Kotsariga eurosarja? Drell rotatsioonis ja otsustavatel hetkdel Bologna vastu väljakul. Lass liigub Ungaris poolfinaali poole.

*NORDAIDi küsimusmäng.
11nda vooru õige vastus tuleb Tartumaalt. Vitamiinid lähevad täpselt õigesse kohta! Järgmise nädala küsimus käib nimede kohta.
forms.gle/mcTjQyQBfUyX9Jtb6

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

It is very creative! check my bakgrnd piccc 4 pr0m0tion if u want ❣
2021-07-12T20:38:00Z

License: all-rights-reserved