armudraama

Rootsi kunni verine nägemus, Vene tsaari kohtumine surnud isaga ja teised kuningakodade lood

Rootsi kunni verine nägemus, Vene tsaari kohtumine surnud isaga ja teised kuningakodade lood Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kylmavarinad/kylmavarinad20210326.mp3 Kirjeldus: Kuna viimasel ajal on briti kuninglik pere laineid löönud, otsustasime meiegi konnata mööda ajaloolisi kuningakodasid. Dagmar räägib näiteks loo verisest armudraamast Itaalia kuninga õukonnas, Heidi rändab Austrias ja Šotimaal ning läbi astuvad ka Rootsi kunn ja Vene tsaar.

Read More

Tõnissoni verine peretragöödia, eluvend Juku Üksi, Toompea kummitused ja julm armudraama Rutikveres

Tõnissoni verine peretragöödia, eluvend Juku Üksi, Toompea kummitused ja julm armudraama Rutikveres Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kylmavarinad/kylmavarinad20200723.mp3 Kirjeldus: Tänases «Külmavärinate» saates toome teieni väga eripalgelised lood. Saab veriseid mõrvu ja kõhedaid kummitusi, aga muu hulgas räägime loo ka legendaarsest eluvennast Johannes Üksist. Lisaks Üksile, Toompea kummitustele ning Jaan Tõnissoni peretragöödiale aga räägime ka ühest veriselt lõppenud loost Rutikveres.

Read More

Neiu kihutas endale kuuli pähe, mees aga jäigi kadunuks

neiu kihutas endale kuuli pähe, mees aga jäigi kadunuks Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kylmavarinad/kylmavarinad20200717.mp3 Kirjeldus: Tänases «Külmavärinate» saates keskendume kiredraamadele. Kes on need armuvalus kummitused, kes ka pärast surma ringi rändavad? Milliseid jõletuid kuritegusid on armastuse sildi all korda saadetud? Toome teieni ka ligi 90 aastat tagasi Gonsiori tänavas lahti rullunud armudraama, mis osutus nii kummaliseks, et jättis…

Read More