delfi tasku

Eesti Energia, pane oma PR paika. Kas uus tehas on siis keemia- või õlitehas?

Eesti Energia, pane oma PR paika. Kas uus tehas on siis keemia- või õlitehas? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1289320030-rohepoorane-eesti-energia-pane-oma-pr-paika-kas-uus-tehas-on-siis-keemia-voi-olitehas.mp3 Kirjeldus: Taskuhäälingu “Rohepöörane” uues episoodis võtsid saatejuhid fookusesse Eesti Energia õlitehase hiljutise kohtuotsuse tagamaad.

Read More

Kui keegi väidab, et elektri hind läheb tulevikus odavamaks, siis ta valetab

Kui keegi väidab, et elektri hind läheb tulevikus odavamaks, siis ta valetab Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1276159840-rohepoorane-kui-keegi-vaidab-et-elektri-hind-laheb-tulevikus-odavamaks-siis-ta-valetab.mp3 Kirjeldus: Nii odavaks, kui elekter oli möödunud suvel, ei muutu see enam kunagi, rääkis Madis Vasser saates “Rohepöörane”.

Read More

KUULA: Emaduse ilud ja valud: Kuidas laste kasvatamisest rõõmu tunda?

KUULA: Emaduse ilud ja valud: Kuidas laste kasvatamisest rõõmu tunda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1269232432-lasteabi-kuula-emaduse-ilud-ja-valud-kuidas-laste-kasvatamisest-roomu-tunda.mp3 Kirjeldus: Seekordne Lasteabi podcast keskendub emadusele ja sellega kaasnevatele rõõmudele ja vaevadele. Sõna saavad kaks väga erineva elukogemusega ema.

Read More

TARK INVESTOR | Kõik, mida teada börsile tulevast kinnisvarafondist

TARK INVESTOR | Kõik, mida teada börsile tulevast kinnisvarafondist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1266914572-tarkinvestor-tark-investor-koik-mida-teada-borsile-tulevast-kinnisvarafondist.mp3 Kirjeldus: “Targa investori” saates käis külas EfTEN Capitali jaesuuna ärijuht Kristjan Tamla, kes tutvustas, miks küsib börsile tulev United Property Fond investoritelt 5 miljonit eurot ning mida nad sellega peale hakkavad. Samuti rääkis Tamla, miks võib peagi näha seda, et teatud kinnisvaraprojektid hakkavad põruma,…

Read More

KUULA | Biometaani tootmisest võidavad nii põllumehed kui ka muu kogukond

KUULA | Biometaani tootmisest võidavad nii põllumehed kui ka muu kogukond Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1264907185-rohepoore-kuula-biometaani-tootmisest-voidavad-nii-pollumehed-kui-ka-muu-kogukond.mp3 Kirjeldus: Järjekordses „Rohepöörde“ taskuhäälingusaates vestlesime keskkonnateemadel. Seekord rääkisime rohegaasist ehk biometaanist ja selle tootmisest. Saatejuht on Lauri Toomsalu.

Read More

Eestis elab inimesi, kes eelistavad linnulaulule harvesteri mürinat

Eestis elab inimesi, kes eelistavad linnulaulule harvesteri mürinat Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1263377935-rohepoorane-eestis-elab-inimesi-kes-eelistavad-linnulaulule-harvesteri-murinat.mp3 Kirjeldus: Järjekordses „Rohepöörane” osas võtsid saatejuhid ette viimase rahva seas läbi viidud küsitluse raiemahtude ja pesitsusrahu teemal. Mõni kevad eirame pesitsusrahu ja lõpuks pole linnuriiki, mida taastada, leidis saatejuht Madis Vasser.

Read More

Aias pahalasi tõrjudes tee seda targalt

Aias pahalasi tõrjudes tee seda targalt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1258036519-kevadsinukodus-aias-pahalasi-torjudes-tee-seda-targalt.mp3 Kirjeldus: Tänavune hiline kevad on suuresti kevadtöid aias pärssinud. Samas ei ole aiapidajad hiljaks jäänud vajalike putukakaitsevahendite ja väetiste ostmisega, tõdes Aiandusprof.ee e-poe omanik Taivo Kraus.

Read More

Osta.ee kasutajad on justkui keskkonnahoiu superkangelased

Osta.ee kasutajad on justkui keskkonnahoiu superkangelased Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1257232663-eludiil-ostaee-kasutajad-on-justkui-keskkonnahoiu-superkangelased.mp3 Kirjeldus: “Näeme oma kasutajaid justkui keskkonnahoiu superkangelasi,” ütleb mõneti ootamatult Osta.ee turundusjuht Kristiana Põld. Lähemalt uurima hakates on tema väitel siiski täiesti loogiline selgitus. Nimelt on Osta.ee ainuke omalaadne oksjoniportaal Eestis, kus kasutajatel võimalik müüa (ja osta) lisaks uuele kraamile ka kasutatud esemeid. Taaskasutus aga teadupärast ongi…

Read More

Karm tõde: majandus ei saa lõputult looduse arvelt kasvada. Ellu jäämiseks vajame süsteemimuutust

Karm tõde: majandus ei saa lõputult looduse arvelt kasvada. Ellu jäämiseks vajame süsteemimuutust Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1255979260-rohepoorane-karm-tode-majandus-ei-saa-loputult-looduse-arvelt-kasvada-ellu-jaamiseks-vajame-susteemimuutust.mp3 Kirjeldus: Millised on kõige ohtlikumad müüdid, mida inimesed seoses rohepöördega usuvad? Saade “Rohepöörane” otsis vastust.

Read More

Uue õlitehasega on pekkis kui Euroopas reeglid muudetakse

Uue õlitehasega on pekkis kui Euroopas reeglid muudetakse Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1250138851-rohepoorane-uue-olitehasega-on-pekkis-kui-euroopas-reeglid-muudetakse.mp3 Kirjeldus: Kui juba praegu on põlevkiviõlitehaste mõju kliimale piiri peal, siis väike muudatus süsteemiks keeraks olukorra täiesti pekki, leidsid saatejuhid “Rohepöörase” uues episoodis.

Read More