Karin London. Ime on see, kui inimene suudab elu õnnelikult ära elada

#36 Ausad Naised – “Karin London. Ime on see, kui inimene suudab elu õnnelikult ära elada.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Vau, vau, vau! 😍

Ausad Naised käisid seekord külas Karin Londonil, kes on terapeut, konstellöör, koolitaja, superviisor ja coach.

Karin on visa, õpihimuline ja julge naine, kelle teadmistepagas ei mahu kindlasti ühte linna ära. 🤩 Tal on erapedikoogiga haridus, mille järgselt alustas psühhoteraapia õpinguid psühhodraama alal, millele omakorda lisandusid NLP, pereteraapia, pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide õpingud. Ta on koolitanud nii lastekodude, koolide juhte ja meeskondi sotstöötajaid…

Saade tuli reaalne, silmiavav ja südamlik. Karin ei pea end esoteerika ja vaimse maailma praktikate harrastajaks, misõttu arutasime seekord teemasid lahti hoopis teise nurga alt! Karin avas meile meeletult võimast konstellatsiooni-maailma, rääkisime trauma olemusest ning psüühikast, tervemisest ja uskumustest. Näiteid sai toodud ehtsatest kogemustest ja lugudest. ✨

#177 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Ants Rootslane

#177 Webinari sari “Kontaktis endaga” – Ants Rootslane by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

ANTS ROOTSLANE ON EESTI ÜKS TUNTUMAID JA NÕUTUMAID HÜPNOTISÖÖRE JA HÜPNOTERAPEUTE, KES ON LÄBI VIINUD ÜLE 3000 TERAAPIA, AIDATES INIMESTEL LEIDA OMA SISEMINE JÕUD JA AVASTADA ENDA POTENTSIAAL.

Ta on praeguseks lisaks hüpnoosile leidnud enda jaoks väga hästi toimiva, elu põhilisi aspekte arvestava ja muutva teraapia, milleks on konstellatsioon ehk süsteemne pereteraapia. Ta on läbinud ka NLP ehk neurolingvistilise programmeerimise meistri taseme kursuse, mida ta oma töös samuti kasutab. Lisaks on ta õppinud psühhotreeningut, et mõista veel sügavamalt inimest juhtivaid alateadlikke programme. Ants on ühtlasi mind isiklikult palju aidanud. Olles käinud tema hüpnoteraapia seanssidel, olen hakanud nägema oma perekonna suuremat pilti ja mõistma, miks minu vanemad on sellised nagu nad on ning mismoodi see minu elu mõjutab.

Webinaril räägime Antsuga erinevate rollide kehastamisest ja maskide kandmisest ning kuidas need meie olemisele, isiksusele ja minapildile mõjuvad. Lisaks sellest, kuidas aru saada, mida me elult päriselt soovime saada ja millest me tegelikult unistame. Ning juttu tuleb ka sellest, kuidas mina saan maailmale midagi pakkuda, et sellest ka mingit väärtust kiirgaks.

Head mõtted Antsult:
“Kui me teeme asju elus läbi sisemise rahu, mitte nii väga läbi adrenaliini ja saavutamisvajaduse, siis meil teadmised tõusevad paremini esile.”

“Arvasin ka pikalt, et kontaktis endaga on saavutatav vaid läbi vaimsuse, siis üsna kiiresti mõistsin, et see vaimsus on illusioon või manipulatsioon endaga. Kontaktis endaga olemine tähendab tunnistada kõike, mis meie elus on.”

“Tunnistamine olgu märksõnaks kontaktis endaga olemise juures.”

“Maailm ei ole peegel vaid sinule endale, vaid ka sellele, kust sa oled tulnud.”

“Me peame vastu võtma, et me oleme eelnevate põlvkondade tulemus ja kõik kandub epigeneetika kaudu põlvkondade kaupa edasi. Epigeneetika kannab edasi suguvõsa traumasid.”

“Me otsime projektsioone välismaailmast sellele, mis on olnud minevikus. Me alateadlikult otsime raskusi, probleeme et olla ühenduses sellega, mis on eelnevates põlvkondades olnud.”

“Enesesabotaaž algab väga madalalt ehk väga noorest east peale. Kui oleme saanud kogeda väiksena tundeid ja meil on keelatud nt nutta, siis seeläbi keelatakse meile tunded ära ja me hakkame looma egokaitsesüsteeme, et ellu jääda.”

“Maskid on üks elu kaitse mehanisme.”

“EGO on üks peamisi käivitajaid liikumiseks ja edu suunas.”

“See, mida üks inimene saab oma suhetes ja elu erinevates valdkondades Teha on see, kui me teeme endas oma isa ja ema teemad korda. Kui me suudame mingit teedpidi oma vanemate ja armastusega, siis me saame piisavas koguses ressurssi, et olla need, kes me oleme.”

“90% inimeste suurim probleem on see, et nad ei ole oma vanematest eraldanud. Ehk kui vanemad midagi teevad, siis oluline oleks see, et inimesel ei oleks mitte mingisugust reageeringut.”

“Kui meil on endale peeglist piinlik otsa vaadata, on tegemist ikkagi sellega, et me ei ole kontaktis enda sisemise lapsega.”

“Paljud tahavad terapeutidest lihtsalt tugiisikuid endale teha, aga ise vastutada ei soovi keegi.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

PREP – koolitus, mis sobib nii heas kui kehvemas suhtes paaridele ja üksikutelegi

PREP – koolitus, mis sobib nii heas kui kehvemas suhtes paaridele ja üksikutelegi

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on üle kogu maailma väga paljudes riikides, ka Eestis, kasutusel oleva väga tulemusliku koolitusprogrammiga, mis sobib paaridele, kes soovivad oma paarisuhtesse panustada – et hea, mis neil on, ka püsiks või et leida lahendus probleemidele, kui suhe on võtmas suunda, mis tundub mitte sobivat. Ning – üllatus-üllatus! – paarisuhtekoolitusel on võimalik osaleda ka üksi elavatel inimestel. Saatekülalisteks on PREP-paarisuhtekoolituse koolitajad Hannes Hermaküla ning Karmen Maikalu.