Heaolu jutud

Meie oleme Silja Siller ja Kristi Roosimägi ning antud podcastis räägime omavahel ja erinevate inimestega heaolust ning kõigest sellest, mis tekitab inimestes head enesetunnet. Meie jutud on elust, naudingutest, väljakutsetest ja arengust - kõigest sellest, mis aitab meil jõuda heaoluni. Podcast'is otsime erinevaid 'ah-aa' momente elust, elamusi ja kogemusi ning soovime aru saada, võtta õppust ja areneda koos saate külaliste ning kuulajatega.

Kristi on aktiivne naine, ema, treener ja koolitaja, kel alati mitu projekti korraga käsil ja klaas pool täis, "Minu kõige suurem heaolu on VABADUS - vabadus toimetada nii, et saan ise oma aega planeerida, hoolitseda vabalt oma keha & vaimu eest, vabadus tunda ennast hästi."
Silja on aktiivne naine, joogaõpetaja, koolitaja ja mentor, kes alati leiab igas hetkes ja igas inimeses midagi head ning kelle jaoks elu on üks suur imeline mäng, "Heaolu minu jaoks on suuresti nauding hetkest - oskus olla siin ja praegu ning armastuse, mõistmise ja mänguga seda nautida."

Hosted BySilja Siller ja Kristi Roosimägi

Podcasti “Heaolu jutud” viimati lisatud saated