Kuidas kauples Kaspar Kitsing vanemat venda Kristjanit Itaaliasse? Mida ütles selle peale tippagent?

Kuidas kauples Kaspar Kitsing vanemat venda Kristjanit Itaaliasse? Mida ütles selle peale tippagent? by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallitarkade podcast “Pihtas Põhjas” on teist saadet järjest vendade päralt. Sel korral on skype`i vahendusel külalisteks Kristjan ja Kaspar Kitsing, kes koroonakriisi saabudes kolisid mõlemad ajutiselt sünnilinna Tartusse.

Vanusevahe kümme ja pool aastat, Kristjan hetkel 29 ja Kaspar 18. Aga välisklubides on oluliselt pikemat aega mänginud noorem veli. Itaalias juba 2015. aasta sügisest, läks 14-aastaselt ja praegu omab lepingut esiliigaklubiga Forli 2.015. Mis edasi saab, on lahtine.

Eesti koondise põhitegijate hulka kuuluv Kristjan, kes veebruaris viskas EM-valiksarja kohtumises Itaaliaga 22 punkti, õrritab Kasparit: “Kogu aeg küsin, kas Itaalia klubides ei ole mõnda vaba kohta?”
Kaspar räägib seepeale kainestava loo. “Saatsin ekraanitõmmise kõvale agendile, kes tegeleb Gigi Datome ja Nicolo Melliga. Uurisin, kas Kristjan ei saaks Itaaliasse?” Agendilt tuli eitav vastus: “Ta on eestlane.” Nii lihtne ongi. “Kui oleks lätlane või leedulane, siis ta oleks juba Itaalias. Meie korvpalli imidž ei ole nii kõva kui võiks.”
Kes kuulab saadet, saab teada, milliste näitajatega Kaspar vanemat venda tippagendile “müüs”. Head kuulamist! Vestlust veab Ivar Jurtšenko.