Stream episode 14.09.22 Äripäeva TOP. Kinnisvarahaldur mures ettevõtetele: ärge loobuge pikaajalistest eesmärkidest by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 14.09.22 Äripäeva TOP. Kinnisvarahaldur mures ettevõtetele: ärge loobuge pikaajalistest eesmärkidest by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-09-13T10:39:32Z

Äripäeva TOPi saate teema on seekorda kinnisvara haldus ja korrashoid. Stuudios on TOPi neljandaks tulnud Stell Eesti tegevusjuht Mikk Sillamaa ja KPMG vandeaudiitor Helen Veetamm. Saatejuht ja foto autor on Sigrid Kõiv.
Koroonakriisile järgnes sõda ja energiakriis ning rahulikku aega pole viimased kolm aastat olnudki. Ehkki kinnisvara korrahoiu ettevõtted veel otseselt ei taju tööde mahu vähenemist, valitseb eelseisva talve osas üsna suur teadmatus ja lühiajaline prognoosimine on päris keeruline.
KPMG vandeaudiitor Helen Veetamm soovitab ettevõtjatel jääda rahulikuks, kuid siiski silmas pidada, et pikaajalised lepingud ei pruugi praegu olla parim lahendus. „Võtta tuleb päev korraga, kuu korraga, aasta korraga. Väga kaua ei saa tänane olukord kesta,“ arvab ta.
Stell Eesti tegevjuht Mikk Sillamaa soovitab ka lühiajalises kriisis pikaajalistest eesmärkidest kinni pidada. Näiteks pikaajalistest investeeringutest ei maksta tema hinnangul kergekäeliselt loobuda, kuigi lühiajaliselt võib see kasulik tunduda. „Kui meil on ettevõttes mingid tagasilöögid, siis me istumegi juhatusega maha, vaatame, mis on meie pikk plaan ja järgime seda. See ongi meile täna edu toonud,“ räägib ta.

Genre
Business

License: all-rights-reserved