Stream Mõttekoht, Osa 60: Kuidas jõuda enda unistuste kaalu ilma pidevalt dieeti pidamata? by Mõttekoht

Stream Mõttekoht, Osa 60: Kuidas jõuda enda unistuste kaalu ilma pidevalt dieeti pidamata? by Mõttekoht

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-06-29T07:31:50Z

„Täiesti kindlalt on võimalik nautida maitsvat toitu ja samal ajal tervendada suhet nii toidu kui endaga ning jõuda just sellisesse suurusesse ja kaalu, mis toob rahulolu iseendaga,“ kinnitab värskes Naistelehe podcastis Mõttekoht Merlin Vask.

Merlin on ise läbi elanud aja, mil ta oli teistest suurem ning teda välimuse pärast noriti. Ta ei olnud iseendaga rahul ning kannustas end pidevalt muutuma. „Ühel öösel ärkasin vaikselt mehe kõrval üles, nutsin ja tagusin end. Ma olin otsustanud taas dieeti pidada ja libastunud,“ meenutab kiire muutuse ja südame tervenduse terapeut Merlin. Sel ööl otsustas ta enda piitsutamise lõpetada ning leppida sellega, et ta ongi pontsakam.

Siis aga asus ta õppima kiire muutuse teraapiat ning mõistis, et meie toitumisvalikud ja harjumused tulenevad alateadvusest, mis omakorda on mõjutatud meie möödanikust. Ning kui on soov end muuta, on see täiesti võimalik.

Et Merlin on võtnud oma missiooniks panna inimesi mõistma, et igaüks on väärt tundma end omaenese nahas enesekindla ja väekana ning jõuda just sellisesse kaalu, mis talle rahulolu toob. Kuidas seda saavutada, sellest värskes saates kuulebki.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Genre
Learning

License: all-rights-reserved