Laupäeva Hommik

“Laupäeva hommik” on justkui rännak paralleelmaailma, kus teejuhtideks Onu Veiko, tädi Horror ja doktor Sepo. Käsitletakse erinevaid päevakajalisi ja ka olematuid probleeme, tehakse juttu tuntud inimeste, veoautode ning isegi väliseestlastega.

Laupäeva Hommik
Laupäeva Hommik
„Laupäeva hommik“ on justkui rännak paralleelmaailma, kus teejuhtideks Onu Veiko, tädi Horror ja doktor Sepo . Käsitletakse erinevaid päevakajalisi ja ka olematuid probleeme, tehakse juttu tuntud inimeste, veoautode ning isegi väliseestlastega. Igal laupäeval vaid kaks tundi kestev raadioprogramm viib meid külla ka Iloonale ja Jussinenile – perre, kus elu keerleb ümber alkoholi, kadeduse ja ropu sõimu. Erilist tähelepanu pööratakse raadiokuulajatele, kes on alustanud pidutsemist juba eelmisel õhtul või veelgi varem.
Laupäeva hommik

"Laupäeva hommik" on justkui rännak paralleelmaailma, kus teejuhtideks Onu Veiko, tädi Horror ja doktor Sepo. Käsitletakse erinevaid päevakajalisi ja ka olematuid probleeme, tehakse juttu tuntud inimeste, veoautode ning isegi väliseestlastega. Igal laupäeval vaid kaks tundi kestev raadioprogramm viib meid külla ka Iloonale ja Jussinenile – perre, kus elu keerleb ümber alkoholi, kadeduse ja ropu sõimu. Erilist tähelepanu pööratakse raadiokuulajatele, kes on alustanud pidutsemist juba eelmisel õhtul või veelgi varem.

Muusikanimekiri:

INOKENTIJS MARPLS - Kaka, kaka

COVER DANCE - Расскажи Снегурочка, где была?

KONTOR - Koristajatädi Töölauluke

THE KINKS - This time tomorrow

WHO - My generation

CHEMICAL BROTHERS - Hey Boy Hey Girl

EXPLOITED - (Fuck the) USA

RAUL SEPPER/VITAMIIN - Linda

ROLLING STONES - Little red rooster

LAURI NEBEL JA KADRI JÄÄTMA - Kui on meri hülgehall (filmist "Siin me oleme")

NAZARETH - This flight tonight

EPPU NORMAALI - Baarikärpänen

WHITNEY HOUSTON - I wanna dance with somebody (who loves me)

JOHANNA RANDMANN - Kodu

Igal laupäeval vaid kaks tundi kestev raadioprogramm viib meid külla ka Iloonale ja Jussinenile – perre, kus elu keerleb ümber alkoholi, kadeduse ja ropu sõimu. Erilist tähelepanu pööratakse raadiokuulajatele, kes on alustanud pidutsemist juba eelmisel õhtul või veelgi varem.

Laupäeva Hommik on Raadio 2 podcast.