Stream episode #138 | Samm-sammult uue koduni ehk kuidas osta kodu? by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #138 | Samm-sammult uue koduni ehk kuidas osta kodu? by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2023-05-05T18:53:33Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 138. osa on mõeldud väga laiale kuulajaskonnale, võime minna lausa pateetiliseks ja öelda, et see on meie kingitus kogu eesti rahvale! Nimelt käime piinliku detailsusega punkt-punktilt läbi kõik sammud, mis tuleb teha kodu ostmisel. See on meie kodu ostmise ABC!

Kodu ostmise ABC on meil jagatud erinevateks alateemadeks: kust alustada, kui on soov või vajadus osta uus kodu, kui eeltöö on tehtud, siis mis on järgmised sammud, mida kinnisvaraobjekti vaadates koha peal küsida, mida objektil koha peal olles tegema peaks, kui uus kodu on välja valitud, mida siis teha ning mida teha notaris ja pärast notaris käimist.

Algis “Staarmaakler” Liblik ja Siim “Olen 2x Elus Kodu Ostnud” Semiskar tuginevad saates peamiselt Algise üüratutele kogemustele maaklerina ning poetavad sekka mõned nopped ka isiklikest kogemustest. Kusjuures, see osa sobib samahästi kuulamiseks ka investoritele, kuna üüriobjekti ostmise tegevused siin episoodis räägitust eriti ei erine. Vaid emotsiooni on lubatud kodu ostmisel oluliselt rohkem otsuste tegemisel laua taha lubada… aga, nagu saatest selgub, siis liiga palju ka ei tohi.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved

[sc name=”estageguru”]