Stream episode #85 | Investor ja ettevõtja Madis Pajo – mees nagu orkester… ei, mees nagu kümme orkestrit! by Kinnisvarajutud podcast

Stream episode #85 | Investor ja ettevõtja Madis Pajo – mees nagu orkester… ei, mees nagu kümme orkestrit! by Kinnisvarajutud podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-05-21T22:37:31Z

“Kinnisvarajutud” podcasti 85. osas alustame hea uudisega, et oleme ikka sõbrad edasi (Loe: Algis sai oma töö podcasti saatejuhina tagasi)! Selle tähistamiseks kutsus ta meile külla taas ühe vägeva külalise, kelle lai haare teeb kadedaks.

Külas on investor, ettevõtja ja Southwesterni müügidivisjoni juht Madis Pajo, kes alustas kinnisvarasse investeerimist sellise raskekaallase kui Jaak Roosaare kõrval ning nende kahe mehe esimesest meeleolukast korteri ostmisest on kirjutatud ka legendaarses “Rikkaks saamise õpikus”.

Räägime rohkem kui tund aega kinnisvarast iga nurga alt, kuna Madise kogemustepagasis on absoluutselt kõike – mikrokorteritest penthouse’ideni, flippimisest kaunite Airbnb korteriteni, börsil noteeritud kinnisvarafondidest kuni põllumaa ja metsani ning kõigest, mis sinna vahele jääb!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Genre
Business

License: all-rights-reserved