Stream episode 156. saade: Tugevad eriarvamused Flora suhtes: paneel pakub kolme erinevat lõppkohta by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 156. saade: Tugevad eriarvamused Flora suhtes: paneel pakub kolme erinevat lõppkohta by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-28T15:55:54Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 156. episood keskendub teisipäeval algavale Premium liiga hooajale. Üksipulgi käiakse läbi kõik 10 klubi ning ennustatakse nende lõpptulemust. Kui see tehtud, arutletakse Ukraina sõja ning Eesti ja maailma jalgpalli kokkupuutepunktide üle. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Premium liiga ennustuste (alates saate algusest) osas valitses paneelis konsensus ainult ühe klubi osas. Vihjeks võib öelda, et tegu on 2012. ja 2018. aasta Eesti meistriga, kellele prognoositakse täpselt sama tulemust, mis eelmisel aastal, aga mis oleks tänavu hoopis jumekama ilmega resultaat.

Paide Linnameeskonda medalita ei jäeta ning üks ennustus prognoosib neile koguni hõbedat, kunas FC Florat eesootava hooaja osas valitsevad tugevad eriarvamused, sest kõik kolm tänases taskuhäälingus sõna võtvat Soccernet.ee ajakirjanikku ennustavad neile erinevat lõpptulemust. Kõige optimistlikuma prognoosi pälvib tiitlikaitsja FCI Levadia.

Enne prognoositavat esinelikut käidi läbi ka ülejäänud kuus klubi, kellest suurimat langust ennustatakse Tallinna Legionile ning mulluse hooaja 9. kohaga lõpetanud ja üleminekumängudel liigakohta kaitsma pidanud Tartu Tammekale prognoositakse koguni 5. kohta.

Pärast Premium liiga jutte (alates 1.22:30) võetakse ette Eesti koondise esiväravavahti Karl Jakob Heina tabanud tagasilöök – väravavaht sai ootamatult moel vigastada ning jääb pikemaks ajaks platsilt eemale. Saate lõpetuseks (alates 1.24:35) lahatakse Venemaa algatatud sõja tagajärgi jalgpallielus ja tõdetakse, et Eesti Jalgpalli Liit pidanuks seisukohtade kujundamisel ja avaldamisel olema proaktiivsem.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved