Stream #44 | Maailma kõige pikem saade ühest väikesest üüriäri detailist by Kinnisvarajutud | Kinnisvarajutud

Stream #44 | Maailma kõige pikem saade ühest väikesest üüriäri detailist by Kinnisvarajutud | Kinnisvarajutud

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-08-09T21:34:55Z

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #44

Lõpuks õnnestus tippmaakler Algis Liblik ka suvistest ahvatlustest eemale meelitada, mis tähendab, et “Kinnisvarajutud” podcast on lühikeselt pausilt tagasi. Uuest stuudiost ja uue energiaga ründasime sel korral teemast, mis Siimu jaoks oli sel suvel väga aktuaalne: kuidas käituda üürniku vahetuse ajal.

Võtsime samm-sammult läbi enamus pisiasju, mida jälgida, kui vana üürnik lahkub ja uus tuleb asemele. Nagu öeldakse, et saatan peitub detailides, siis ka ühe-kahe korteriga väikeinvestor peaks proovima kogu tegevuse läbi viia võimalikult professionaalselt.

Et mitte ajada kuiva teooriajuttu, siis läbi saate analüüsisime Siimu sel suvel toimunud kahte üürnikuvahetust, kus mõlemal juhul õppematerjali jagus tublisti.

Genre
Business

License: all-rights-reserved